Sosyal Kaygı (Anksiyete) Problemi Olan Bireylerde Sosyal Biliş Becerilerinin Geliştirilmesi için İnternet Sayfası Aracılığıyla Oluşturulmuş Bir Eğitim

 

Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü Klinik Psikoloji Anabilim Dalı araştırmacıları tarafından yürütülen doktora tez çalışması kapsamında, Sosyal Kaygı (Anksiyete) belirtileri yaşayan kişilere yönelik Sosyal Biliş Becerilerini geliştirmek (sosyal ve duygusal gelişim) için egzersizlerin yer aldığı psikolojik destek amaçlı bir internet sayfası oluşturulmuştur.

Programa sınırlı sayıda katılımcı dahil edileceği için aşağıdaki kriterlere uyan ve destek almak isteyen kişiler, ayrıntılı bilgi almak ve ön başvuruda bulunmak için aşağıdaki iletişim kanalları ile araştırmacılara ulaşabilir ya da aşağıdaki başvuru bağlantılarında yer alan formları doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Eğitim ve internet sayfası hakkında detaylı açıklamaya birinci (1.) başvuru formunda yer verilmiştir. Birinci formun sonunda da tekrar 2. formun bağlantısına (linkine) ulaşabilirsiniz. 

 

 

*18-65 yaş aralığında olmak

*Sosyal Anksiyete (Kaygı) belirtileri yaşıyor olmak

*Temel düzeyde internet kullanabiliyor olmak

 

Başvuru formları :

Form 1: https://bit.ly/2zuPah0

Form 2: https://bit.ly/3ePm5Ns

 
*Eğitim için daha fazla fayda sağlayabilecek ve gerçekten ihtiyacı olan katılımcıları bulabilmemiz için lütfen iki (2) formu da doldurunuz.

 

 

 

 

Not: Poster üzerindeki Quarcode’u telefonuz aracılığıyla okutarak kolaylıkla Başvuru Formu’na ulaşabilirsiniz.

 

İletişim: Uzman Klinik Psikolog Nesibe OLGUN KAVAL

E-posta: sosyalbilis@gmail.com

Tel: 0541 586 57 00

 


egeduyuru@mail.ege.edu.tr
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Tel: 3314
Ziyaretçi Sayısı 695 Aktif Ziyaretçi Sayısı 1