KONGRE

 

 

1. ULUSLARARASI EGE SOSYAL BİLİMLER LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİ KONGRESİ


Kongre web sayfası

 https://sosbilen.ege.edu.tr/tr-14926/ogrenci_kongresi.html 

 

Türkçe / İngilizce Davetiye

 https://sosbilen.ege.edu.tr/files/sosbilen/icerik/DuyuruHaber/OgrncKongre/EnstituCgrMtnKongreTR01.pdf 

https://sosbilen.ege.edu.tr/files/sosbilen/icerik/DuyuruHaber/OgrncKongre/EnstituCgrMtnKongreENG01.pdf

 

TARİH             : 01-03 Haziran 2022
YER                 : Çevrimiçi

DÜZENLEYEN : EÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü
 


"Ege Üniversitesi (EÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından “1. Uluslararası Ege Sosyal Bilimler Lisansüstü Öğrenci Kongresi” düzenlenecektir. Kongre 1-3 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kongrenin onur kurulunu Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ersan ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Mutluer üstlenmektedir.

 

Program kapsamında, Alman Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Arkeoloji, Coğrafya, Endüstriyel Tasarım, Felsefe, Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İktisat, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İşletme, Kadın Çalışmaları, Moda Tasarım, Mütercim Tercümanlık, Psikoloji, Radyo, Televizyon ve Sinema, Reklamcılık, Sanat Tarihi, Sosyoloji, Tarih, Temel İslam Bilimleri, Turizm, İşletmeciliği, Turizm Rehberliği, Türk Dili ve Edebiyatı, Türk Dili ve Lehçeleri, Türk Dünyası Edebiyatları, Türk Dünyası Sosyal, Ekonomik ve Siyasal İlişkiler, Türk Halk Bilimi, Türk Halk Oyunları, Türk Müziği, Türk Sanatı, Türk Tarihi ve Uluslararası İlişkiler konularında, alanında çalışma yapan lisansüstü öğrenciler sunumlar yapacaklardır.

 

Kongreye katılacak öğrencilerin, 30 Nisan Cumartesi gününe kadar EÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü web sayfasında yer alan mail adresine bildirilerini gönderebileceklerdir. Kongre için detaylı bilgiye EÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü web sayfasından ulaşabilmektedir."

 

 

GOOGLE TAKVİME EKLE ( Google Takvim Kullananlar için)


egeduyuru@mail.ege.edu.tr
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Tel: 3314
Ziyaretçi Sayısı 310 Aktif Ziyaretçi Sayısı 1